Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, nápoje, osobnosti a lidé, přístroje, zelenina, symboly, květiny, zvířata, věda, nástroje a přístroje, náboženství, sport, stavby, dopravní prostředky, láska, ženy a dívky, ovoce, mapy, rostliny, auta, hmyz, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Síť, internet, počítače, hry

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Státní prapory států světa, zdarma, odkazy, Obrázky k jmeninám, Obrázky vlajek států světa, Dopravní značení, Super online hry zdarma, Gratulace k jmeninám a k narozeninám, doporučujeme, Webové online hry zdarma, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Náš tip, internet, počítače, hry

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:info, hyperlinky, volný čas, F, Fotografie Julia Roberts, zajímavosti, F, Přehled zkratek a akronymů, Elizabeth Hurley fotky, pro dospělé, Přehled vlajek USA, URL

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

PC tapety pro Windows - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. vhodné pro ultrabook, phablet, smartphone, mobilní telefon, tablet, počítač, displej, mobil, notebook, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Android, Windows 7, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 98, Microsoft Windows Vista. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: wallpapery, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, jídlo a nápoje, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, sportovní pozadí, letadla, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, zvířata, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, příroda, krajina, rostliny. Zvolit si můžete z velikostí 2160x3840, 320x568, 1920x1280, 2560x1600, 1600x2560, 768x1024, 1280x960, 1800x1440, 1600x1200, 1680x1050, 1280x768, 800x600, 2560x1440, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1600x900 atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Full HD pozadí ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro tablet, smartphone, monitor, mobil, notebook, PC, ultrabook, displej, phablet, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Chrome OS, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows 10. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Rally, závody aut, květiny, motorky, zvířata, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, nature - příroda, velkoměsta a noční život, fraktály, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, armáda, válka, zbraně, fantasy. Vyberte si rozměr z 360x640, 1366x768, 360x720, 1024x600, 2160x3840, 854x480, 1440x2560, 1600x1200, 640x480, 2560x1600, 1800x1440, 3200x1200, 1920x1280, 1440x960, 1152x1920, 1200x1920 atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Delaware, Rhode Island, Virginie, Alabama, Vermont, Washington, Nové Mexiko, Nevada, Illinois, Arizona, Utah, Missouri, Západní Virginie, Georgie, Texas, Maryland, Colorado, Havaj, Pensylvánie, Mississippi, Louisiana, Iowa, New York, Wisconsin, Kentucky atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, politika, stavebnictví, literatura, počítače, nástroje, zkratky, nemoce, cestování, zločin a právo, sport, věda, matematika, rostliny, jídlo, latina, filozofie, technika, nápoje, kultura, psychologie, bankovnictví, účetnictví, školství atd.

Klíčová slova: zadarmo, Přehled vlajek USA, zdroje informací, Thierry Henry, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Tapety na PC, Kliparty zdarma, Tapety na plochu hudba, PC tapety pro Windows, školství, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, tipy

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Ftipy, černý humor, frky, anekdoty, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, frky, anekdoty, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné citáty, kameňáky, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, počítače, F, Shiri Appleby celebrity, multimédia, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry pro děti zdarma, Casino, webové stránky, Online adventní magazín, Online adventní magazín

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Střílečky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Bojové hry, Pro dívky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Strategie a tak dále.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Klíčová slova: Nej hry online, Full HD pozadí ke stažení, Super online flash hry, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční stromeček, linky, weby, kuriozity, Online hry zdarma, Webové online hry zdarma, internetové stránky, Tapety se zvířaty na plochu PC, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Další odkazy:

Omalovánky - dinosauři
Sexy girls, teen, women, sexual symbols
Linky na partnerské weby
Předpověď počasí
Christina Ricci
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Těhulky
Partnerské internetové stránky
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Naše tipy na užitečné weby
World Flags
Narozeninová přání a přáníčka
Doporučené internetové odkazy
Rihanna fotky
Biografie, životopis Brooke Burke

Děkujeme vám za vaši návštěvu.