Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, důležité informace

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, Jižní Dakota, Kansas, Arizona, Nevada, Aljaška, Virginie, Montana, Havaj, Západní Virginie, Louisiana, New York, Pensylvánie, Oregon, Washington, Kalifornie, Illinois, Florida, Nebraska, Tennessee, Maine, Michigan, New Jersey, Idaho, Vermont, Connecticut atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci a umění, historie, poruchy, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, lékařství, filozofie, Spisovatelé a básníci, státní správa, školství a vzdělávání, rodinné a příbuzenské vztahy, sportovci a sportovkyně, psychologie, žurnalisté a novináři, křesťanství, vlastnosti, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti atd.

Klíčová slova: F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, Seznam vlajek amerických států, Libro da colorare, Vánoční web, info, B, Free computer wallpapers, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, Super online kvízy, humor

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Křesťanství, Desktop, Vánoční stromek, Václavské náměstí, Stromeček, Vánoční dekorace, Kavkazská jedle, Vánoční kaktus, Historické ozdoby, Kameňák, Tichá noc, Vánoční koledy, Filmy, Vánoce, Nový rok, Obrazovka, Korálky, Ohňostroj, Vánoční hvězda, Vánoční prostírání, Špalda, Rostliny, Perníčky, Vosí hnízda, Láska nebeská, Vánoční koule, Wallpaper, Silvestr, Ježíšek, Vánoční tapety, Lindt apod.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, Strategie, Velikonoční hry, Sportovní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Síť, důležité informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Deskovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, nadpřirozené osoby, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, filozofie, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, křesťanství, psychologie, lékařství, vlastnosti, záliby a hobby, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Keywords:URL, Přehled souborových přípon, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Santa se sobem, Státní vlaječky, prapory, Free game online hry, Databáze osobností Kdo je to?, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, Nejlepší hry pro dívky, Přehled zkratek a akronymů, multimédia

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

World wide web, internet, důležité informace

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online testy a kvízy zdarma, Free game online hry, Jak spořit a vytvářet úspory?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zadarmo, volný čas, Flags of the world countries, zábava, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zajímavosti, Přehled státních vlajek států světa

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Informace, důležité informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: politika, filozofie, účetnictví, nemoce, zločin a právo, nástroje, literatura, počítače, materiály, jídlo, software, různé, český jazyk, psychologie, lékařství a medicína, cestování, příroda, ekonomie a ekonomika, matematika, nápoje, zkratky, hardware, chemie, bankovnictví atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, zvířata, nápoje, ovoce, láska, přístroje, smajlíci a emotikony, mapy, ženy a dívky, zelenina, hmyz, rostliny, osobnosti a lidé, ptáci, věda, halloween, muži, dopravní prostředky, auta, stavby, květiny atd.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Závodní, parkování - parkovačky, Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Logické, Strategie, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Klíčová slova: H, Online vánoční webzine, doporučujeme, Sexy Britney Spears, K, Databáze osobností Kdo je to?, počítače, Ruleta Online, stávky Roullete, Biografie známých osobností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkazy

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Internet, síť, důležité informace

Klíčová slova: školství, kuriozity, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, V, Paris Hilton celebrity, Dopravní značení, internet, Wallpapers na PC, weby, Hry pro nejmenší online, Přehled vlajek USA, Digitální počítačové hry, herní konzole, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Liverpool Football Club angielski klub piłkarski
Přání k svátku podle jmen
Doporučené internetové odkazy
Tým NHL San Jose Sharks
Indická Kalkata
Naše tipy na zajímavé stránky
Kondolence ke smrti blízké osoby
Linky na partnerské weby
Tapety na plochu zdarma
Tipy na Partnerské weby
Gratulace k narozeninám ke stažení
Ruletka Gra
Zajímavé webové stránky
Obrázky ke stažení na plochu
Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra

Děkujeme vám za vaši návštěvu.