Naše tipy, hry i všeobecné informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, měny, hudební zkratky, politické strany a hnutí, země EU apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro PC, mobil, tablet, ultrabook, phablet, monitor, mobilní telefon, počítač, smartphone, notebook, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows NT, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows XP, Linux Fedora, Windows 10, SUSE Linux. Pozadí na plochu PC z kategorií armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, zvířata, flóra, stromy, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, květiny, oceán, moře, pláže, Formule 1, fantasy, motorky, free wallpapers, ptáci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x768, 2048x1536, 1600x1200, 1280x800, 854x480, 360x640, 2160x3840, 1800x1440, 1280x854, 412x846, 2560x1600, 1440x900, 2560x2048, 4800x1200, 2560x1920, 3200x1200 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

úsloví, moudra, výroky, hlášky, bonmoty, motta, rčení

Citáty slavných osobností, úsloví, moudra, výroky, hlášky, bonmoty, motta, rčení, . Naleznete zde citáty o životě, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Klíčová slova: humor, Životopisy slavných osobností, Dopravní značení, Webové html5 hry zdarma, Keira Knightley celebrity, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam vlajek amerických států, zajímavosti, Obrázek Policistka, Skvělé hry online zdarma, pro děti, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Farmářské hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Barbie hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Deskovky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Oddechové hry, online html5 hry apod.

Keywords:Full HD tapety na PC, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, tipy, Adventní magazín, Windows wallpapers, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Salma Hayek, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy, webové stránky

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Full HD tapety na PC - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. můžete využít v monitor, obrazovka počítače, displej, PC, mobilní telefon, mobil, ultrabook, tablet, smartphone, počítač, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), macOS, Java ME, Windows 98, Windows 10, Windows 7, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows NT, OSX. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, rostliny, voda a bubliny, hudební tapety, auta, letadla, psi a štěňátka, zvířata, noční města, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, motorky, motocykly, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka. Dostupné rozměry Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1536x2560, 393x786, 360x760, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1152x768, 360x720, 1920x1200, 1152x864, 1440x900, 320x568, 2560x1600, 1152x1920 atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, rostliny, zvířata, mapy, ženy a dívky, dopravní prostředky, zelenina, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, ovoce, stavby, sport, ptáci, věda, přístroje, Vánoce a Advent, nápoje, muži, náboženství, hudba, láska, auta, nástroje a přístroje atd.

Klíčová slova: Adventní magazín, URL, Stručný encyklopedický slovník, Obrázek Zrzka, cestování, výukové pomůcky, Ilustrační obrázky, Shannon Elizabeth, volný čas, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejlepší online hry zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, psychologie, věda, poruchy, filozofie, nadpřirozené osoby, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, zločin a právo, žurnalisté a novináři, státní správa, podnikání a podnikatelé, umělci a umění, rodinné a příbuzenské vztahy, vlastnosti, politika, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, historie, politici, národnost, osobnosti atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, video soubory, dokumenty, písma, fonty apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zdarma, linky, Obrázky a kliparty zdarma, Sítě pro chytráky, zábava, Online hry pro děti zdarma, Super online hry zdarma, Cestování po Evropě, doporučujeme, zadarmo, Obrázky vlajek států světa

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Sportovní, parkování - parkovačky, Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Bojové online gamesy, Pro dívky, Logické, Klasické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Síť, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: internet, školství, weby, Seznam zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, Fotografie Cameron Diaz, F, počítače, Dopravní značky, PC pozadí pro Windows, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled formátů souborů, Jak hrát ruletu online?, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kanibal: Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Vlajka Palau
Thierry Daniel Henry
Naše tipy na užitečné weby
Celebrity Eri Aikawa
Poker en ligne
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Paris Hilton celebrity
Zajímavé webové stránky
Winona Ryder
Doporučené internetové odkazy
Přání, mms, obrázky, básničky, texty k jmeninám
Státy a jejich vlajky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Arsenal FC England

Děkujeme vám za vaši návštěvu.