Dále doporučujeme

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

World wide web, internet

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Karetní, Vánoční online hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, parkování - parkovačky, Pro dívky a podobně.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní, Logické, Klasické, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, Visit New York city, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy a kvízy zdarma, internet, Filmy, natáčení, střih, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma, V, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Doporučené odkazy

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, symboly, ovoce, zelenina, halloween, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, ptáci, smajlíci a emotikony, věda, muži, květiny, láska, Vánoce a Advent, mapy, stavby, nápoje, zvířata, hudba, náboženství atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, psychologie, věda, křesťanství, umělci a umění, historie, Spisovatelé a básníci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, osobnosti, mytologie, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, národnost, politika, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, politici, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky atd.

Keywords:Online hry zdarma, pro dospělé, Nejlepší školní testy a kvízy, Nejlepší online hry zdarma, Free style - volný styl, hyperlinky, weby, tipy, Přáníčka k narozeninám, F, Vlajky měst České republiky, webovky

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Internet, síť

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, volný čas, info, Charlize Theron, multimédia, zdarma, internetové stránky, Střední Asie, webové stránky, Pozadí na PC, Onlinovky zdarma, Přehled vlajek USA

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Síť

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Obrázky na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v počítač, phablet, monitor, smartphone, tablet, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, PC, notebook a pro operační systémy Windows 7, Windows 98, Windows 10, SUSE Linux, OSX, Windows 95, Windows 2000, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, FreeBSD. Tapety na plochu PC z kategorií Formule 1, zvířata, flóra, stromy, fraktály, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, ptáci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, free wallpapers, květiny, nature - příroda, tenisté a tenistky, fantasy. Stahujte v rozlišení 3200x1800, 640x480, 1024x600, 1152x768, 1440x960, 360x720, 1536x2048, 854x480, 1600x900, 2048x1536, 1536x2560, 320x568, 1366x768, 1280x1024, 2560x1600, 2560x2048 atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, New Hampshire, Kalifornie, Aljaška, Connecticut, Arkansas, Oregon, Illinois, Arizona, Virginie, Havaj, Michigan, Pensylvánie, Indiana, Nebraska, Colorado, Kansas, Severní Dakota, Georgie, New Jersey, Maryland, Maine, Massachusetts, Západní Virginie, Washington, Louisiana atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: výukové pomůcky, Nejhranější hry online, M, Gratulace k jmeninám a k narozeninám, zadarmo, zdroje informací, K, Obrázek Domina, URL, Státní prapory všech zemí, č

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politici, státní správa, lékařství, vlastnosti, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, osobnosti, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, politika, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, sportovci a sportovkyně, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, záliby a hobby atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Informace

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Životopisy osobností, Životopisy osobností, Dopravní značky, Obrázky na PC ke stažení, Cristiano Ronaldo, Super online kvízy, Tapety na plochu PC, zábava, Přehled přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, Kliparty pro dokumenty, Obrázek Fitness, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Biografie Mandy Moore
Sexy Eri Aikawa
Tipy na užitečné weby
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Kliparty zadarmo ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Kate Hudson
Odkazy na partnerské weby
Mezinárodní den žen
Naše tipy na užitečné weby
Yemen
Sexy Kate Winslet
Linky na partnerské weby
Mila Kunis
Filmy, filmová kamera, střih

Děkujeme vám za vaši návštěvu.